Zaproś Teatr Baj na swoje podwórko!

Zdjęcie przedstawia zgromadzenie ludzi patrzących na rozstawiony plenerowo spektakl. Uczestnicy zgromadzenia oglądają spektakl pt. "Pinokio" Teatru Baj

Chcecie, żeby Teatr Baj zagrał spektakl na Waszym podwórku? Teraz macie taką szansę! Zgłoście swoje podwórko, plac, skwer czy boisko, a my przyjedziemy z naszym spektaklem!

Teatr Baj od 2016 roku prowadzi działania rewitalizacyjne. Nasza Praska Dorożka Teatralna to projekt, który ma na celu przenoszenie teatru na ulice, podwórka i do miejsc, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się sztuką blisko domu. Tym razem to Wy możecie zdecydować, gdzie zagramy! Szukamy miejsc na Obszarze Rewitalizacji w dzielnicach Praga-Południe, Praga-Północ i Targówek Miasta Stołecznego Warszawa

Zapraszamy do zgłaszania się mieszkanki i mieszkańców oraz wspólnoty mieszkaniowe, ale też kawiarnie, ośrodki sportu, placówki oświatowe, instytucje i inne podmioty z propozycjami lokalizacji.

Wystarczy przestrzeń, na której możemy zagrać spektakl i prąd!

Jak to działa? To proste:

  1. Zgłoście się: Prześlijcie swoje zgłoszenie na adres e-mail m.gornicki@teatrbaj.pl, a my skontaktujemy się z Wami, by omówić szczegóły.
  2. Wybierzcie termin: Oferujemy dwa terminy naszych spektakli, które możemy zagrać na Waszym podwórku:
  • Czekajcie na naszą odpowiedź: O wyborze miejsca decydują kolejność zgłoszeń oraz możliwości techniczne i prawne. Dlatego zgłoście się jak najszybciej!

To wyjątkowa okazja, by wspólnie z sąsiadami i przyjaciółmi cieszyć się teatrem na swoim podwórku. Do zobaczenia na Waszym placu!

Szczegółowe informacje o wymaganiach związanych z realizacją spektaklu znajdziecie na stronie: https://teatrbaj.pl/zapros-teatr-baj-na-swoje-podworko/

Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia!