Online

Muzeum skarbów

„Muzeum skarbów” to tytuł prapremierowego spektaklu przygotowanego w formie filmowej i prezentowanego najpierw w odcinkach, a na końcu w formie pełnoprawnej premiery. Punktem wyjścia dla fabuły przedstawienia były fantastyczne i wyjątkowo bogate, ponad 90-letnie, zbiory scenograficzne Teatru Baj – prawdziwe skarby – zabytki z perspektywy teatrologii, projektowane przez wybitnych scenografów.

Pierwszy odcinek „Muzeum skarbów” został wyemitowany 4 września – kolejne ukazywały się raz w tygodniu, aż do premiery całego spektaklu, która odbyła się 23 i 24 października.

„Muzeum skarbów” finansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Muzeum skarbów

Spektakle i edukacja online

Zapraszamy grupy do bezpośredniego kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą online.

Biuro Obsługi Widza
[email protected]
519 059 612

Teatr ze wszystkiego

„Teatr ze wszystkiego” to cykl 22 krótkich filmów edukacyjnych podpowiadających, jak można bawić się w teatr w domu. Chcemy w ten sposób kontynuować ideę naszych warsztatów dla dzieci i rodziców Zabajowisko.

Teatr ze wszystkiego

Teatr Baj w podróży po sieci

W czasie pandemii podróż Teatru Baj przeniosła się do sieci, gdzie kilka razy w tygodniu publikowaliśmy krótkie teatralne inspiracje przygotowywane przez naszych aktorów. W weekendy zapraszaliśmy na  większe niespodzianki – wycieczki w nieco bardziej odległe zakątki teatralnego świata – czyli nasze przedstawienia i słuchowiska, na ich podstawie. Sprawdźcie zbiór wszystkich publikowanych w ramach cyklu etiud teatralnych!

Teatr Baj w podróży po sieci

Zapisz się do naszego newslettera