Online

Rozmowy BAJdzo ważne

Rozmowy BAJdzo ważne to tytuł premierowego cyklu audiowizualnego. Będziemy pokazywać jak nasi nowi lalkowi koledzy – Daria i Darek – spotykają się z ciekawymi ludźmi i przeprowadzają z nimi bardzo ważne rozmowy.

Widzowie, którzy mieli już okazję odwiedzić nas po remoncie na pewno zapamiętali, zaprojektowane specjalnie dla nas przez Dariusza Twardocha, kolorowe murale, zdobiące ściany naszego foyer, i grasujące na nich ludzieńki. I raptem okazało się, że mali bohaterowie dobrze rozgościli się nie tylko na ścianach, ale w całym teatrze. Mało tego! Postanowiły realizować u nas swój specjalny program! Trochę nas będą podglądać, zaglądać za kulisy, trochę przepytywać, ale przede wszystkim będą spotykać się z ciekawymi ludźmi.

Rozmowy BAJdzo ważne

Spektakle online

Zapraszamy grupy do bezpośredniego kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą online.

Dział Organizacji Widowni
bow@teatrbaj.pl

tel. 22 487 17 19,

tel. 789 142 249,

tel. 519 059 612

Edukacja online

Zapraszamy Państwa na specjalnie przygotowaną i dostosowaną do Państwa potrzeb ofertę warsztatów online.

Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze zajęć: bow@teatrbaj.pl,

tel. 22 487 17 19,

tel. 789 142 249,

tel. 519 059 612

Teatr wiem co to

Teatr ze wszystkiego

„Teatr ze wszystkiego” to cykl 22 krótkich filmów edukacyjnych podpowiadających, jak można bawić się w teatr w domu. Chcemy w ten sposób kontynuować ideę naszych warsztatów dla dzieci i rodziców Zabajowisko.

Teatr ze wszystkiego

Teatr Baj w podróży po sieci

W czasie pandemii podróż Teatru Baj przeniosła się do sieci, gdzie kilka razy w tygodniu publikowaliśmy krótkie teatralne inspiracje przygotowywane przez naszych aktorów. W weekendy zapraszaliśmy na  większe niespodzianki – wycieczki w nieco bardziej odległe zakątki teatralnego świata – czyli nasze przedstawienia i słuchowiska, na ich podstawie. Sprawdźcie zbiór wszystkich publikowanych w ramach cyklu etiud teatralnych!

Teatr Baj w podróży po sieci

Muzeum skarbów

„Muzeum skarbów” to tytuł prapremierowego spektaklu przygotowanego w formie filmowej i prezentowanego najpierw w odcinkach, a na końcu w formie pełnoprawnej premiery. Punktem wyjścia dla fabuły przedstawienia były fantastyczne i wyjątkowo bogate, ponad 90-letnie, zbiory scenograficzne Teatru Baj – prawdziwe skarby – zabytki z perspektywy teatrologii, projektowane przez wybitnych scenografów.

Spektakl online jest dostępny za zamówienie – prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni: tel. 789 142 249

„Muzeum skarbów” finansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Muzeum skarbów

Zapisz się do naszego newslettera