Online

Rozmowy BAJdzo ważne

Rozmowy BAJdzo ważne to tytuł premierowego cyklu audiowizualnego. Będziemy pokazywać jak nasi nowi lalkowi koledzy – Daria i Darek – spotykają się z ciekawymi ludźmi i przeprowadzają z nimi bardzo ważne rozmowy.

Widzowie, którzy mieli już okazję odwiedzić nas po remoncie na pewno zapamiętali, zaprojektowane specjalnie dla nas przez Dariusza Twardocha, kolorowe murale, zdobiące ściany naszego foyer, i grasujące na nich ludzieńki. I raptem okazało się, że mali bohaterowie dobrze rozgościli się nie tylko na ścianach, ale w całym teatrze. Mało tego! Postanowiły realizować u nas swój specjalny program! Trochę nas będą podglądać, zaglądać za kulisy, trochę przepytywać, ale przede wszystkim będą spotykać się z ciekawymi ludźmi.

Rozmowy BAJdzo ważne

Spektakle online

Zapraszamy grupy do bezpośredniego kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą online.

Dział Organizacji Widowni
bow@teatrbaj.pl

tel. 22 487 17 19,

789 142 249,

519 059 612

Edukacja online

Zapraszamy Państwa na specjalnie przygotowaną i dostosowaną do Państwa potrzeb ofertę warsztatów online.

Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze zajęć: bow@teatrbaj.pl,

tel. 22 487 17 19,

789 142 249,

519 059 612

Teatr wiem co to

Teatr ze wszystkiego

„Teatr ze wszystkiego” to cykl 22 krótkich filmów edukacyjnych podpowiadających, jak można bawić się w teatr w domu. Chcemy w ten sposób kontynuować ideę naszych warsztatów dla dzieci i rodziców Zabajowisko.

Teatr ze wszystkiego

Teatr Baj w podróży po sieci

W czasie pandemii podróż Teatru Baj przeniosła się do sieci, gdzie kilka razy w tygodniu publikowaliśmy krótkie teatralne inspiracje przygotowywane przez naszych aktorów. W weekendy zapraszaliśmy na  większe niespodzianki – wycieczki w nieco bardziej odległe zakątki teatralnego świata – czyli nasze przedstawienia i słuchowiska, na ich podstawie. Sprawdźcie zbiór wszystkich publikowanych w ramach cyklu etiud teatralnych!

Teatr Baj w podróży po sieci

Muzeum skarbów

„Muzeum skarbów” to tytuł prapremierowego spektaklu przygotowanego w formie filmowej i prezentowanego najpierw w odcinkach, a na końcu w formie pełnoprawnej premiery. Punktem wyjścia dla fabuły przedstawienia były fantastyczne i wyjątkowo bogate, ponad 90-letnie, zbiory scenograficzne Teatru Baj – prawdziwe skarby – zabytki z perspektywy teatrologii, projektowane przez wybitnych scenografów.

Pierwszy odcinek „Muzeum skarbów” został wyemitowany 4 września – kolejne ukazywały się raz w tygodniu, aż do premiery całego spektaklu, która odbyła się 23 i 24 października.

Spektakl online dostępny do 30 kwietnia 2021 r.

„Muzeum skarbów” finansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Muzeum skarbów