Za nami pierwsza próba do „Czerwonego Kapturka”

Aktorzy Teatru Baj zebrani przy dużym białym stole omawiają wraz z reżyserem, producentem i inspicjentką przygotowania do najnowszej premiery pt. Czerwony Kapturek. Trwa pierwsza próba czytana.

Z radością informujemy, że Teatr Baj rozpoczął pierwsze próby do spektaklu zatytułowanego „Czerwony Kapturek (bajka myśliwska)”, reżyserowany przez Michała Derlatkę. Spektakl powstaje na podstawie tekstu Bohdana Butenko. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i zaangażowani w proces twórczy, który już teraz nabiera tempa.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować m.st. Warszawie za wsparcie finansowe, które umożliwia nam kontynuację naszej artystycznej działalności oraz realizację przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Premiera spektaklu planowana jest na drugą połowę maja, a jego wyjątkowość polega na tym, że będzie można go oglądać w plenerowych scenach oraz na warszawskich podwórkach po prawobrzeżnej stronie Wisły.

Wierzymy, że „Czerwony Kapturek (bajka myśliwska)” stanie się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla naszej widowni, jak i dla nas samych. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym magicznym wydarzeniu, z wyjątkową atmosferą, jaka towarzyszy podczas tak bliskiego spotkania z Widzami oraz interpretacją klasycznej opowieści.

Obsada:
Marta Gryko – Sokołowska
Adriana Paprocka
Aneta Płuszka
Marcin Marcinowicz
Piotr Michalski
Robert Płuszka