Baj wrócił do domu i zaprasza do siebie widzów!

Już 20 lutego pierwszy raz, po bardzo długiej przerwie, zaprosimy widzów na spektakl do swojej odnowionej siedziby. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć „Książeczkę” w reż. Elżbiety Biedy i Marka Zimakiewicza, przedstawienie dla najmłodszych widzów (do 3 roku życia), które oprócz ogromnej sympatii dzieci i ich opiekunów, zdobyło także sporo nagród i uznanie krytyków teatralnych. Było też prezentowane na wielu festiwalach i przeglądach, a w ostatnich latach dotarło nawet do Japonii!

To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla stęsknionych widzów. Przygotowaliśmy specjalną niespodziankę także dla starszych dzieci i dorosłych. 20 lutego widzowie będą mieli możliwość bezpłatnego oprowadzania po kameralnej wystawie archiwalnych lalek w Galerii Lalek. Wystarczy zgłosić chęć wizyty w Biurze Obsługi Widza (bow@teatrbaj.pl) i umówić się na konkretną godzinę. Ze względu na epidemiczne obostrzenia liczba zwiedzających będzie jednak ograniczona.

Spektakl „Książeczka” w reż. Elżbiety Biedy i Marka Zimakiewicza odbędzie się 20 lutego o godz. 16:00 i 21 lutego o godz. 11:00. Bilety można kupić w kasie Teatru Baj oraz online.

Zwiedzanie Galerii Lalek 20 lutego dostępne jest bezpłatnie o godz. 13:00, 14:00 i 15:00. Rezerwacji należy dokonać w Biurze Obsługi Widza (bow@teatrbaj.pl, 789 142 249). Oprowadzanie trwa około 30 min i przeznaczone jest dla widzów od 5 roku życia.

Uwaga! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zdecydowaliśmy się zorganizować dodatkowy termin zwiedzania o godz. 11:00. Zapraszamy!

Ze względu na szczególny czas dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i wszystkie wydarzenia odbywające się w Teatrze realizowane są zgodnie z reżimem sanitarnym  obejmującym zarówno naszych widzów, jak i pracowników instytucji. Zrobimy wszystko, żeby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.