Wakacyjne pozdrowienia dla widzów i przyjaciół Teatru Baj!

Za nami wyjątkowy sezon teatralny. Przez wiele miesięcy mogliśmy się spotykać tylko w świecie Internetu. Gościliśmy Was online na naszych spektaklach, zajęciach edukacyjnych i w naszym „Muzeum Skarbów”. Wreszcie przyszedł upragniony dzień spotkania na żywo! Mogliśmy zagrać spektakle na wyremontowanych scenach Teatru Baj i na występach plenerowych. Odwiedzaliśmy wspólnie Bajową Galerię Lalek oglądając najpiękniejsze lalki z naszych spektakli. Ogromną radością było dla nas zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze, usłyszeć reakcje z widowni i wymienić się z Wami pozytywną energią. Na początku lipca zakończyliśmy sezon 2020/2021. My już przygotowujemy kolejne niespodzianki! W nowym sezonie czekać będą na Was nowe premiery a także pewien wyjątkowy projekt, który przygotowujemy od kilku miesięcy specjalnie dla naszych ukochanych Widzów.

Pamiętajcie, że w Baju już nie możemy się Was doczekać a w czasie wakacji możecie nas znaleźć na YouTube. Czekają tam na Was nagrania z serii Baj w podróży i teatr ze wszystkiego.

Życzymy Wam słonecznych wakacji, pełnych radości i uśmiechu, oddechu i odpoczynku. Bawcie się dobrze i do zobaczenia we wrześniu!