Premiera „Muzeum skarbów” odc. 7

Zdjęcie ze spektaklu Muzeum Skarbów. Na zdjęciu po lewej stronie Gęś, po prawej główny bohater Andrzejek. Bohaterowie widoczni są od szyi w górę. Razem przyciskają uszy do pomarańczy, która znajduje się pomiędzy ich głowami.

Premiera siódmego odcinka „Muzeum Skarbów”!

„Muzeum skarbów” to tytuł prapremierowego spektaklu przygotowanego w formie filmowej i prezentowanego najpierw w odcinkach, a na końcu w formie pełnoprawnej premiery. Punktem wyjścia dla fabuły przedstawienia były fantastyczne i wyjątkowo bogate, ponad 90-letnie, zbiory scenograficzne Teatru Baj – prawdziwe skarby – zabytki z perspektywy teatrologii, projektowane przez wybitnych scenografów.

Na premierę spektaklu „Muzeum skarbów” zapraszamy 23 i 24 października od godz. 10:00. Spektakl dostępny będzie z audiodeskrypcją i angielskimi napisami.

 Twórcy:

scenariusz i reżyseria: Aneta Wróbel
zdjęcia: Wojciech Suleżycki
koncepcja scenograficzna: Łukasz Kuczyński
muzyka: Marcin Albert Steczkowski
montaż: Jakub Motylewski PSM

 Aktorzy Teatru Baj:

Elżbieta Bielińska
Andrzej Bocian
Malwina Czekaj
Hanna Kinder-Kiss
Aneta Płuszka
Robert Płuszka
Małgorzata Suzuki

„Muzeum skarbów” finansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Informacja o finansowaniu Muzeum Skarbów. Po lewej stronie znajdują się logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury. Po prawej stronie napis Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.