Premiera spektaklu „Ile waży jabłko na Marsie?”

Nowy sezon artystyczny w Teatrze Baj rozpoczął się bardzo intensywnie. Przez cały wrzesień trwały prace nad spektaklem „Ile waży jabłko na Marsie?” w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego, którego premiera odbędzie się 18 września br. na Scenie na Jagiellońskiej 54

Widzowie spektaklu „Ile waży jabłko na Marsie?” staną się uczniami niezwykłej szkoły dla przyszłych kosmonautów, w której zapoznają się z historią lotów kosmicznych, zasadami termodynamiki, dowiedzą się czym są czarne dziury, a także nauczą się nawigować w kosmosie dzięki znajomości geografii gwiazd. Przekonają się też, że podczas kosmicznych przygód niezbędna jest bogata wyobraźnia. Spektakl realizowany jest w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach” realizowanego przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Premiera odbędzie się 18 września 2020 r. o godz. 16:30 i 18:30 na Scenie na Jagiellońskiej 54 (Centrum Wielokulturowe). Na kolejne spektakle zapraszamy w sobotę, 19 września o godz. 17:00 i w niedzielę, 20 września o godz. 14:00 i 16:00.