Premiera płyty „Jestem Choinka” – piosenki i ścieżka dźwiękowa do karaoke

Zapraszamy do zakupienia płyty z zimowymi piosenkami, pochodzącymi z jednego z Państwa ulubionych spektakli – „Zimy w Dolinie Muminków” w reż. Anety Płuszki.

Płyta z piosenkami i ścieżką dźwiękową do karaoke „Jestem Choinka” (całkowity czas trwania to 31 minut) dostępna jest w cenie 10 zł.

Wystąpili aktorzy Teatru Baj:
Elżbieta Bielińska, Marta Gryko-Sokołowska, Hanna Kinder-Kiss, Aneta Płuszka, Andrzej Bocian, Marcin Marcinowicz, Piotr Michalski, Jan Plewako, Robert Płuszka
oraz gościnnie Jakub Grzegorek

Autor tekstów – Aneta Płuszka
Muzyka, aranżacja, wykonanie muzyki, miks i mastering – Jakub Grzegorek
Przygotowanie wokalne – Karol Bąk-Łupiński
Realizator nagrania – Franciszek Penconek
Opieka techniczna – Robert Kowalczyk

Jak ją kupić?

Prosimy złożyć zamówienie drogą mailową na adres bow@teatrbaj.pl – należy wpisać liczbę zamówionych sztuk, podać adres do wysyłki, telefon kontaktowy i dane do faktury, jeśli będzie potrzebna; do maila prosimy dołączyć potwierdzenie wykonania przelewu.

Do ceny płyty doliczana jest opłata za przesyłkę na terenie Polski i przy zamówieniu
1 egzemplarza wynosi ona 9 zł.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupieniem większej liczby egzemplarzy bądź wysyłką poza granice Polski, prosimy o kontakt mailowy z Teatrem.

Istnieje również możliwość nabycia płyty z odbiorem osobistym na warszawskiej Pradze, po wcześniejszym przesłaniu maila z zaznaczeniem, że interesuje Państwa odbiór osobisty (płatność gotówką lub przedpłata przelewem).

W tytule przelewu prosimy wpisać: Płyta „Jestem Choinka”.

Numer konta: 49 1240 6074 1111 0010 6513 4343.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Będziemy się starać przygotować wysyłkę najszybciej jak to możliwe, ale czas przygotowania może wynieść do 5 dni roboczych.

Regulamin zakupu płyty