„Muzeum skarbów” – KONKURS

Zdjęcie Jeża w okularach, bohatera spektaklu "Muzeum skarbów".

Konkurs dla dzieci na minirecenzję spektaklu „Muzeum skarbów”!

Teatr Baj zaprasza wszystkie dzieci od 4 do 10 roku życia do wzięcia udziału w zabawie dedykowanej wyjątkowemu spektaklowi – „Muzeum skarbów” w reż. Anety Wróbel. Można zdobyć nie tylko małe upominki, ale także wziąć udział w wyjątkowej i indywidualnej rozmowie z bohaterem przedstawienia! Natomiast dla swojej klasy lub grupy przedszkolnej można wygrać lekcję teatralną prowadzoną online przez jednego z aktorów Teatru Baj. Na konkursowe prace czekamy do 24 października!

Teatr Baj zaprasza do udziału w konkursie zarówno uczestników indywidualnych, jak i klasy/grupy szkolne oraz przedszkolne. Celem zabawy jest pobudzenie kreatywności dzieci i promocja sztuki teatru. Chcemy zachęcić młodych widzów do jednej z pierwszych, krytycznych, prób pochylenia się nad spektaklem i sformułowania opinii na jego temat.

W tym dziwnym czasie brakuje nam bliskiego i stałego kontaktu z naszymi widzami. Brakuje nam rozmów i komentarzy, które słyszeliśmy po każdym przedstawieniu. W ten nietypowy sposób chcemy więc namówić dzieci, żeby podzieliły się z nami swoimi opiniami. To dla nas ważne, żeby czuć i słyszeć, że sztuka porusza i wywołuje emocje. Ponieważ nie możemy ich teraz usłyszeć osobiście, chcemy je przeczytać!

Zachęcamy, żeby dzieci wybrały swój ulubiony odcinek i podzieliły się z nami opinią na jego temat. Odważni mogą wybrać nawet kilka odcinków do zrecenzowania. Minirecenzja nie powinna jednak być dłuższa niż 6 zdań, ale nie może także być krótsza niż 2 zdania.

Odcinki „Muzeum skarbów” w reż. Anety Wróbel są bezpłatnie dostępne online na naszej stronie internetowej i na naszym kanale na YouTubie.

Regulamin konkursu

Załączniki do Regulaminu:

Karta zgłoszenia uczestnika indywidualnego

Karta zgłoszenia uczestnika grupowego

Oświadczenie opiekuna

„Muzeum skarbów” finansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.