Ferie z Bajem

Afisz informujący o programie Ferie w Baju 2023. Powtórzenie treści z ogłoszenia. Dodatkowo afisz wzbogacony małymi zdjęciami ze spektakli m.in: postać starszego mężczyzny w meloniku oraz ogromne postacie przypominające babcie i dziadka.

Przytulny, ciepły i pełen ciekawych historii Baj czeka na wszystkie dzieci, żeby zabrać je do świata bajek i wciągających opowieści. Na czas ferii zimowych zaplanowaliśmy program tak, aby zarówno młodsi, jak i trochę starsi widzowie znaleźli coś dla siebie i rozsiedli się wygodnie w swojej wyobraźni.

Pan Kleks pod rękę z Kotem Filemonem, bohaterowie z nowej wystawy w Galerii Lalek i zuchy z premierowego spektaklu „Hop!” wypatrują już wszystkich widzów z niecierpliwością. 

Mamy też propozycję, która może ucieszyć łowców teatralnych zagadek i odkrywców nieodkrytych zakątków. Dla indywidualnych widzów zaplanowaliśmy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu edukacyjnym zatytułowanym „Teatr – co to za miejsce? Sekrety teatralnych kulis” prowadzonym przez jednego z naszych aktorów. Taka możliwość nie zdarza się u nas często, a zakamarki teatru w zabytkowym Pałacu dla dzieci kryją dużo niespodzianek.

PROGRAM:

  • Szkoła marzeń czyli AKADEMIA PANA KLEKSA” – na naszej scenie już od 8 lutego do 17 lutego.
  • Na „Przygody kota Filemona” –  zapraszamy od 18 do 28 lutego.
  • Galerię Lalek – z nową ekspozycją – będzie można zwiedzić z kustoszem w następujące dni: 12, 16 i 22 lutego.
  • Spotkanie edukacyjne w formie spaceru po Teatrze, prowadzony przez jednego z aktorów, odbędzie się 17 i 18 lutego.

Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej bądź w Kasie Teatru.

Szczegółowy repertuar i bilety na wszystkie wydarzenia: https://teatrbaj.pl/repertuar/