Regulamin internetowej sprzedaży biletów

REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW W TEATRZE BAJ

1. Bilety dostępne na stronie internetowej www.teatrbaj.pl można kupić za pomocą przelewów elektronicznych.
2. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania nieprawdziwych lub błędnych danych w formularzu rezerwacyjnym.
3. Jednorazowo można dokonać zakupu nie więcej niż 10 biletów. Nie ma możliwości zakupu biletów grupowych przez Internet.
4. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety normalne oraz bilety przysługujące dzieciom na spektaklach z nurtu Bajowe Najnaje.
5. Zakup biletów internetowych jest możliwy do 24 godzin przed terminem prezentacji spektaklu. Teatr zastrzega sobie możliwość wcześniejszego lub późniejszego zakończenia sprzedaży online bez podania przyczyny.
6. Teatr sprzedaje vouchery. Vouchery można zakupić poprzez stronę internetową oraz w kasie Teatru Baj. 1 (jeden) voucher można wymienić na 1 (jeden) bilet wstępu na spektakl.
Voucher można wymienić poprzez stronę www.teatrbaj.pl podając nr vouchera lub w kasie biletowej Teatru Baj na bilet wstępu na dowolnie wybrany spektakl (wyłączając spektakle gościnne, premiery i wydarzenia zamknięte), pod warunkiem dostępności miejsc.
7. Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu. Voucher, który nie zostanie wymieniony na bilet, nie uprawnia do zajęcia miejsca na widowni ani do zwrotu jego wartości. Voucher oraz bilet wymieniony na podstawie vouchera nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Nie ma możliwości przedłużenia ważności vouchera.
8. Płatność przelewem elektronicznym musi być dokonana do 20 minut od momentu wyboru miejsc lub voucherów, po upływie tego czasu rezerwacja zostaje anulowana.
9. Za obsługę płatności za bilety lub vouchery oraz za bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji odpowiada firma Krajowy Integrator Płatności S.A. zgodnie z własnym regulaminem dostępnym na stronie internetowej www.tpay.com.
10. Wszelkie dane osobowe uzyskane przez Teatr w ramach sprzedaży biletów oraz voucherów są wykorzystywane w celu wykonania umowy kupna-sprzedaży biletów/voucherów. W celu wykonania transakcji Teatr powierza przetwarzanie danych osobowych firmie Krajowy Integrator Płatności S.A. Teatr pozostaje administratorem tych danych.
11. Teatr nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki nieprawidłowego funkcjonowania systemu płatniczego obsługiwanego przez Krajowy Integrator Płatności S.A. oraz za działania lub zaniechania wyżej wymienionej firmy.
12. Faktura VAT jest wystawiana na życzenie klienta, jeśli w formularzu, w procesie zamawiania biletów lub voucherów zaznaczona została opcja „Chcę otrzymać fakturę VAT” oraz zostały podane poprawne dane niezbędne do wystawienia faktury. Faktura może być wystawiona jedynie na osobę lub firmę, która zakupiła bilety przez Internet. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania błędnych lub nieprawidłowych danych przez kupującego. Faktura zostaje wysłana mailem na adres podany przy zamawianiu biletów.
13. Zwroty i wymiana biletów zakupionych przez Internet możliwe są jedynie w przypadku odwołania spektaklu bądź zmiany repertuaru. Zwrot środków następuje za pośrednictwem firmy Krajowy Integrator Płatności S.A w ciągu 7 dni od daty poinformowania klienta przez kasjera o odwołaniu/zmianie.

Zakup biletów przez Internet jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

Niniejszy regulamin obowiązuje od 12 czerwca 2023 roku.

________________________________________________________________________________________________________________
Teatr Baj | ul. Jagiellońska 28, 03 – 719 Warszawa | www.teatrbaj.pl

Zapisz się do naszego newslettera