Kuchnia pełna niespodzianek
Kategoria wiekowa:
od 0 do 3 lat
Data premiery:
21 marca 2014

Twórcy

koncepcja, reżyseria, scenografia:
Marta Gryko-Sokołowska
konsultacje – psychopedagodzy kreatywności:
Dominika i Karolina Orłowskie
konsultacje – ruch sceniczny:
Magdalena Dąbrowska

W spektaklu zostały wykorzystane utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Clauda Debussy’ego oraz Charlesa Camilla Saint-Saënsa.

Obsada

Marta Gryko-Sokołowska
Marek Zimakiewicz

Czas trwania
30 min + 15 min zabawy

Opis spektaklu

Sprzedaż biletów na spektakle z nurtu Bajowe Najnaje odbywa się TYLKO on-line. Sprzedaż zamyka się na 70 minut przed przedstawieniem.

Przygotowywanie przyjęcia to bardzo pasjonujące zajęcie. Nie tylko dlatego, że za chwilę przyjdą goście i będzie uroczyście. Zajęcie fantastyczne samo w sobie, po prostu wspaniała przygoda, bo kuchnia to niezwykły świat do odkrywania – wie o tym każdy maluch. Coś do czegoś dosypiemy, czegoś jeszcze dolejemy i dokładnie wymieszamy. Trochę czegoś rozsypiemy… po to, żeby było ładnie. Zajrzymy do kuchennej szuflady, w której kryją się skarby nie z tej ziemi, przedmioty wymagające najwyższej uwagi i natychmiastowego użycia. Przedmioty z kuchennych szafek w odpowiednio przygotowanej zabawie zyskują zupełnie bezpieczny wymiar. Pozwalają dzieciom na wykonywanie upragnionych eksperymentów na drodze odkrywania świata.

Zapraszamy do kuchni pełnej niespodzianek!

Spektakl w ramach nurtu repertuarowego Bajowe Najnaje, adresowanego do najnajmłodszej widowni – Bajowe Najnaje na Facebooku

Kilka informacji, które mogą okazać się dla Państwa pomocne:
1. Scena na Jagiellońskiej 54 znajduje się w Centrum Wielokulturowym w Warszawie, wejście umiejscowione jest od strony Placu Hallera.
2. Przedstawienia odbywają się w kameralnej i przytulnej przestrzeni, zapewniającej dobrą widoczność. Sala mieści do 40 widzów. Miejsca są nienumerowane.
3. Spektakle Najnajowe trwają 30 minut, jest to czas skupienia i oglądania, a po przedstawieniu aktorzy zapraszają do wspólnej zabawy, która trwa około 15 minut. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich opiekunowie.
4. Dbając o dobrą atmosferę i komfort, prosimy, aby w trakcie spektaklu nie jeść i nie pić oraz nie robić zdjęć i nie nagrywać. Maluchom będzie łatwiej skupić uwagę na przedstawieniu.
5. Prosimy o niespóźnianie się, aby nie zakłócać innym odbioru spektaklu. Spóźnionych widzów zapraszamy na pierwsze wolne miejsca.
6. W naszym foyer znajdą Państwo przestrzeń do wspólnej zabawy przed i po przedstawieniu. Zapewniamy miejsce dla wózków i przewijak.
7. Jeśli dziecko będzie czuło się swobodniej bez butów, może je zdjąć przed spektaklem.
8. W pobliżu jest strefa darmowego parkowania. Proszę dać sobie trochę czasu na zaparkowanie, niekiedy znalezienie wolnego miejsca zajmuje kilka minut.
9. Dojazd transportem publicznym: przystanek „Plac Hallera” – autobusy 135, 166, 170, 176, 212 i 338, tramwaje 6, 18, 20 i 28.
10. Jeśli będą Państwo mieli pytania, chętnie na nie odpowiemy: bow@teatrbaj.pl, 519 059 612, 22 818 08 21 (od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:00)

Galeria

Comments are closed.