Teatr ze wszystkiego: odcinek 8

Kochani Widzowie!

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Teatr ze wszystkiego”. Nadal zachęcamy Was do tworzenia domowego teatru lalek. Dziś spróbujemy pokazać jego jeszcze bardziej niecodzienną formę, niż zazwyczaj.

Wszyscy nosimy teraz maseczki, część osób nawet je intensywne szyje, po to, żeby obdarować innych. Dokładnie tak, jak Elżbieta Bieda, aktorka Teatru Baj, która w wolnych chwilach tak intensywnie przygotowywała maseczki, że zainspirowały ją one do przygotowywania nowego odcinka.

Jesteśmy ciekawi czy rozpoznacie bohaterów i bajkę, którą aktorka zainscenizowała w swoim ogrodzie w drugiej części filmu? A jaką historię Wy opowiedzielibyście za pomocą takich marionetek? Mamy nadzieję, że Wasza wyobraźnia będzie buzować. Zachęcamy do eksperymentów, i pamiętajcie, żeby nosić maseczki!

Kiedy już stworzycie swój teatr marionetkowy, prosimy, przyślijcie nam jego zdjęcie na adres: bow@teatrbaj.pl. Będzie nam bardzo miło, kiedy dowiemy się, że grono lalkarzy powiększyło się o Was.

Zapraszamy do oglądania i zabawy!

Teatr Baj

„Teatr ze wszystkiego” to cykl krótkich filmików edukacyjnych podpowiadających, jak można bawić się w teatr w domu. Chcemy w ten sposób kontynuować ideę naszych warsztatów dla dzieci i rodziców Zabajowisko.

7.5.2020
 

Comments are closed.