Prezydent Rafał Trzaskowski odwiedził Baja

Prezydent Rafał Trzaskowski gościł w remontowanej siedzibie naszego Teatru. Przy tej okazji opowiedział o pracach budowlanych, planach dotyczących budynku przy Jagiellońskiej 28 oraz o tym, jak bardzo zmienia się to miejsce z myślą o dzieciach – naszych najcenniejszych Widzach; oraz ich opiekunach.

Prezydent Rafał Trzaskowski o Teatrze Baj – ZOBACZ FILM.

We wrześniu 2017 roku, w związku z remontem stałej siedziby, Teatr Baj wyruszył w podróż. Od tamtego czasu odwiedza ze swoimi spektaklami różne sceny i miejsca w Warszawie i poza Warszawą, w Polsce i za granicą. Baj pozostał Bajem. Ze swoim charakterem, misją i ideami. Ze swoją wizją sztuki teatru dla dzieci. Wszystko, co najważniejsze, zabrał ze sobą: tradycję, pasję, otwartość na spotkania i przygody, poczucie humoru i gotowość do rozmowy na trudniejsze tematy.

Do swojej siedziby przy Jagiellońskiej 28 wrócimy po zakończonym remoncie. Wówczas uroczyście powitamy Was w odnowionym budynku, pomyślanym tak, aby zarówno Baj, jak i jego goście czuli się w nim dobrze i mogli korzystać z dobrodziejstw sztuki teatru. Zapraszamy do nowego Baja i nieustannie zapraszamy na nasze spektakle „w Podróży” – nie przestaliśmy grać. O miejscach i terminach naszych spektakli informujemy w zakładce Repertuar.

Zdjęcie: Rafał Motyl

4.4.2019
 

Comments are closed.