Najnowsza premiera Baja: „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki” reż. Ewa Piotrowska

Trwają intensywne prace nad przygotowaniem najnowszej premiery Teatru Baj w koprodukcji z Teatrem Lalek PLECIUGA ze Szczecina. Spektakl „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki” na podstawie znanej i lubianej książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel reżyseruje Ewa Piotrowska.
Prapremiera przedstawienia odbędzie się 22 września w Szczecinie. Na premierę w Warszawie zapraszamy 29 września o godzinie 17:00 na Scenę na Głębockiej 66. Dzień później, 30 września o godzinie 11:00 odbędzie się pierwsze popremierowe przedstawienie – KUP BILET

O spektaklu:
Chyba każda dziewczynka choć raz chciała zostać królewną, a każdy chłopiec rycerzem. Nasza bohaterka o imieniu Aurelka, która jest zwykłą dziewczynką mieszkającą w zwykłym mieście, pewnego dnia otrzymuje swoje Maleńkie Królestwo i przemienia się w królewnę. Szczęśliwie spełnione marzenie, powiecie? Aurelka też tak myślała. Ale okazało się, że niekoniecznie wygląda to tak, jak sobie wyobrażała. Korona trochę ciśnie, tron jest twardy, piękna suknia uwiera, a Wielki Ochmistrz zmusza do zarządzania królestwem. Do tego wszystkiego zjawia się zarozumiały królewicz, a z krzaków wyłazi smok obżerający się cukierkami.

Zapraszamy na najnowszy spektakl Teatru Baj.

#BajwPodróży #NIEprzestajemyGRAĆ

3.9.2018
 

Comments are closed.