Happening
Kategoria wiekowa:
dorośli

Twórcy:

reżyseria: Ewa Piotrowska
muzyka: Wojciech Błażejczyk

Obsada:

aktorzy Teatru Baj
muzycy Orkiestry Sinfonia Varsovia

Opis spektaklu:

W zakamarkach teatralnych korytarzy aktorzy Teatru Baj wraz z muzykami Orkiestry Sinfonia Varsovia będą snuli opowieści o przeszłości: wesołe, zaskakujące, a czasem pełne grozy. Artyści przywołają historie, które przez lata wydarzyły się w budynku i które spotkały zarówno aktorów, jak i lalki. Na chwilę zatrzymamy się na granicy rzeczywistości i magii.
Kończąc podróż po praskich podwórkach w ramach projektu „Podwórza 2017” zapraszamy sąsiadów oraz widzów na nasze teatralne podwórko po raz ostatni przed generalnym remontem siedziby przy ulicy Jagiellońskiej. „Happening” będzie nietypowym wydarzeniem dla naszego Teatru, ponieważ dedykowany jest dorosłym widzom. Przed przybyłymi gośćmi otworzymy wszystkie drzwi naszego budynku. Wydarzenie ma charakter spaceru po Teatrze Baj.

Happening odbył się 26 i 27 sierpnia 2017 w siedzibie Teatru Baj, ul. Jagiellońska 28.

Informacja dodatkowa dla osób z trudnościami w poruszaniu się:
Poszczególne sceny „Happeningu” będą odgrywane w przestrzeni całego budynku Teatru i konieczne będzie poruszanie się po schodach, ponieważ Teatr nie posiada windy.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

Galeria

Comments are closed.