Happening w reżyserii Ewy Piotrowskiej, 26 i 27 sierpnia

W zakamarkach teatralnych korytarzy aktorzy Teatru Baj wraz z muzykami Orkiestry Sinfonia Varsovia będą snuli opowieści o przeszłości: wesołe, zaskakujące, a czasem pełne grozy. Artyści przywołają historie, które przez lata wydarzyły się w budynku i które spotkały zarówno aktorów, jak i lalki. Na chwilę zatrzymamy się na granicy rzeczywistości i magii. Więcej o happeningu TU.

W tym roku będzie to ostatnia wizyta widzów w budynku naszego Teatru przy ul. Jagiellońskiej 28, ponieważ we wrześniu rozpoczyna się gruntowny remont instytucji. Przez następne dwa sezony teatralne naszych widzów zapraszać będziemy do siedzib tymczasowych, gdzie nieprzerwanie będziemy prezentować swoje spektakle. Na Jagiellońską powrócimy w 2019 roku.

Muzykę specjalnie na to wydarzenie komponuje Wojciech Błażejczyk.
Reżyseria: Ewa Piotrowska
Obsada: aktorzy Teatru Baj i muzycy Orkiestry Sinfonia Varsovia

26 i 27 sierpnia o godzinie 19.30, siedziba Teatru Baj, ul. Jagiellońska 28
WSTĘP WOLNY.
Rezerwację wejściówek zamykamy 25 sierpnia.
telefonicznie: 22 818 08 21,
oraz mailowo: bow@teatrbaj.pl

Informacja dodatkowa dla osób z trudnościami w poruszaniu się:
Poszczególne sceny „Happeningu” będą odgrywane w przestrzeni całego budynku Teatru i konieczne będzie poruszanie się po schodach, ponieważ Teatr nie posiada windy.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

1.8.2017
 

Comments are closed.