1

czwartek

Szkoła Marzeń czyli AKADEMIA PANA KLEKSA

Dzień Dziecka w Akademii Pana Kleksa

godz. 10:00   /   godz. 12:15

Książeczka   w Teatrze Amber w Shenzhen (Chiny)

godz. 19:30 (polskiego czasu o godz. 13.30)

3

sobota

Szkoła Marzeń czyli AKADEMIA PANA KLEKSA

Dzień Dziecka w Akademii Pana Kleksa

godz. 11:00

W kole na 21. Biennale Sztuki dla Dziecka „Do śmiechu”

godz. 14:00

Książeczka   w Teatrze Amber w Shenzhen (Chiny)

godz. 10.30, 14.30 i 19:30 (polskiego czasu o godz. 4.30, 8.30 i 13.30)

4

niedziela

Szkoła Marzeń czyli AKADEMIA PANA KLEKSA

Dzień Dziecka w Akademii Pana Kleksa

godz. 11:00

W kole na 21. Biennale Sztuki dla Dziecka „Do śmiechu”

godz. 14:00

Książeczka   w Teatrze Amber w Shenzhen (Chiny)

godz. 10.30, 14.30 i 17:30 (polskiego czasu o godz. 4.30, 8.30 i 11.30)

5

poniedziałek

6

wtorek

Szkoła Marzeń czyli AKADEMIA PANA KLEKSA

godz. 10:00   /   godz. 12:15

10

sobota

Grzeczna

godz. 11:00

Kuchnia pełna niespodzianek

godz. 15:00
godz. 16:30

11

niedziela

Grzeczna

godz. 11:00

W kole spektakl w ramach Praskiej Dorożki Teatralnej

podwórko ul. Ząbkowska 7

godz. 18:00

12

poniedziałek

13

wtorek

Grzeczna

godz. 10:00

14

środa

Na jagody

godz. 10:00

Podwórza 2017: Koncert zespołu Bardzo Duży Dom

podwórko przy ul. Łochowskiej 31

godz. 18:30

15

czwartek

16

piątek

17

sobota

Na jagody

godz. 11:00

18

niedziela

Na jagody

godz. 11:00

Zabajowisko

godz. 13:00

W kole spektakl w ramach Praskiej Dorożki Teatralnej

podwórko przy ul. Ziemowita 4

godz. 18:00

19

poniedziałek

20

wtorek

Na jagody spektakl z audiodeskrypcją „Baj bez barier”

godz. 10:00

21

środa

Na jagody

godz. 10:00

22

czwartek

Na jagody

godz. 10:00

23

piątek

Na jagody

godz. 10:00

24

sobota

Na jagody ZAKOŃCZENIE SEZONU

godz. 11:00

25

niedziela

Na jagody ZAKOŃCZENIE SEZONU

godz. 11:00

W kole spektakl w ramach Praskiej Dorożki Teatralnej

podwórko przy ul. Środkowej 6a

godz. 18:00

26

poniedziałek

27

wtorek

28

środa

29

czwartek

30

piątek